Gimnazjum w Zarszynie

Forum dyskusyjne Gimnazjum w Zarszynie


#1 2006-09-29 18:04:45

enigma

Member

Zarejestrowany: 2006-06-13
Posty: 12
Punktów :   

Co sądzicie o naszych praktykantach?

Co sądzicie o naszych praktykantach? Nadaja się na nauczycieli? Piszcie!


Padam aby powstać, Wstaje aby walczyć, Walcze by wygrać

Offline

 

#2 2007-02-06 17:20:21

malunia

New member

Zarejestrowany: 2007-02-06
Posty: 3
Punktów :   

Re: Co sądzicie o naszych praktykantach?

Kępa by się mógł do nich zaliczać!!!! On to teraz podobno co trochę robi sprawdziany a nic na nie nie nauczy- co za chuj. Ja wspólczuje tym co tam jeszcze chodzą ja naszczęście już skończylam tamtą budę i jestem happyy!! A Panie wojtku za nic nie wywaliliby pana ze szkoły 2!!! NAjlepsza była panbi Ferdzi( ta od anglika). BArdzo ją szanuję i podzwiam a pana to moge osrać.

Offline

 

#3 2007-05-06 13:18:01

Siersciuch

New member

Zarejestrowany: 2007-05-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co sądzicie o naszych praktykantach?

A ja znowu jestem zadowolony z nauczania Pana Kępy - bardzo dobry nauczyciel, bardzo rzadko lekcja nam przepadała  ale ogólnie nie narzekam - jest bardzo w porządku wobec uczniów - przynajmniej kiedyś tak było. Pozdrawiam Pana bardzo serdecznie.

Ostatnio edytowany przez Siersciuch (2007-05-13 10:32:03)

Offline

 

#4 2007-06-13 23:46:08

teddy

New member

Zarejestrowany: 2007-06-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Co sądzicie o naszych praktykantach?

malunia napisał:

Kępa by się mógł do nich zaliczać!!!! On to teraz podobno co trochę robi sprawdziany a nic na nie nie nauczy- co za chuj. Ja wspólczuje tym co tam jeszcze chodzą ja naszczęście już skończylam tamtą budę i jestem happyy!! A Panie wojtku za nic nie wywaliliby pana ze szkoły 2!!! NAjlepsza była panbi Ferdzi( ta od anglika). BArdzo ją szanuję i podzwiam a pana to moge osrać.

Ale wyszukany język. Niestety Kępie do pięt nie dorastasz. To, że nie nauczył może być akurat twoim problemem, do roboty się bierz leniu, ale nie do obgadywania!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl